  4. Invertorová elektrocentrála MXR3500S maXpeedingrods - 3,5 kW, 2x230V
Invertorová elektrocentrála MXR3500S maXpeedingrods - 3,5 kW, 2x230V
  • Akcia
  • TOP produkt
- 17 %
Výkonná invertorová elektrocentrála Maxpeedingrods MRX3500S ponúka až 3300 W, stabilné napätie pre citlivú elektroniku a tichú prevádzku. Vďaka duálnemu palivu je flexibilná a spoľahlivá – ideálna pre domácnosť, chatu aj kempovanie. celý popis
Dostupnosť
Skladom
/ ks
bez DPH
Číslo produktu:MXR3500S
EAN kód:69415033577
Výrobce:maXpeedingrods
Napětí [V]:230
Typ motoru:Invertorový
Model motoru:4-taktní, 145 cm3
Max. výkon [W]:3500/3200 (LPG)
Trvalý výkon [W]:5000
Otáčky [ot/min]:3600
Doba běhu na 1 nádrž [h]:9 (50%)
Objem palivové nádrže [l]:5,7
Objem olejové nádrže [l]:0,45
Palivo:NATURAL 95
Zásuvka:2x230V/16A, 2xUSB
Stejnosměrný výstup:12V 8,3A
Hlučnost [dB(A)]:58-62
Rozměr [cm]:53 x 31 x 50
Hmotnost [kg]:25
Záruka [roky]:2
Strážiť cenu / dostupnosť
Podobné produkty
  • Akcia
  • Novinka
Invertorová elektrocentrála MXR4000GT maXpeedingrods - 4 kW, 2x230V
- 11 %
0 hodnotenie
/ ks
11 % zľava
Skladom
  • TOP produkt
Invertorová elektrocentrála MXR4500i maXpeedingrods - 3,5 kW, 2x230V
- 22 %
0 hodnotenie
22 % zľava
Invertorová elektrocentrála MXR3500 maXpeedingrods - 3,3 kW, 2x230V
- 20 %
20 % zľava
Kompletné špecifikácie
  • Duálne palivo – prevádzka na benzín aj LPG. Benzín: 3500 W štart / 3200 W trvalý výkon, LPG: 3200 W štart / 2900 W trvalý výkon
Kľúčové vlastnosti
  • Výkon: 3500 W štartovací, 3200 W trvalý výkon a až 11 hodín prevádzky na benzín; na propán (LPG) až 2900 W trvalý výkon a až 24 hodín prevádzky.
  • Kompaktný dizajn: s kolieskami a výsuvnou rukoväťou v štýle kufra pre jednoduchý transport.
  • Režim ECO: úspora paliva a zníženie hlučnosti.
  • Bezpečnostné funkcie: automatická ochrana pri nízkej hladine oleja a preťažení.
  • Paralelné pripojenie: umožňuje prepojiť dva generátory súčasne pre vyšší výkon.
  • Duálne palivo: prevádzka na benzín alebo propán (LPG) pre maximálnu flexibilitu a výber paliva.
Výhody LPG
2. Väčšia flexibilita pri predlžovaní doby prevádzky (v závislosti od veľkosti nádrže)
4. Minimálne riziko úniku paliva
5. Nižšie náklady na údržbu vďaka čistejšej prevádzke
6. Oveľa jednoduchšie tankovanie, stačí pripojiť novú fľašu.
Obsah balenia
  • 1 × Invertorová elektrocentrála
  • 1 × Používateľská príručka
  • 1 × Kľúč na zapaľovaciu sviečku
  • 1 × Olejová lievika
  • 2 × UK zásuvka
  • 1 × Káble na paralelné prepojenie generátorov
  • 1 × Zásuvka do zapaľovača (12 V)
  • 1 × Skrutkovač
  • 1 × Ochranný obal generátora
  • 1 × Sada ventilu na uvoľnenie tlaku
Servis vrátane náhradných dielov zabezpečuje naša spoločnosť.
Parametre
VýrobcemaXpeedingrods
Napětí [V]230
Typ motoruInvertorový
Model motoru4-taktní, 145 cm3
Max. výkon [W]3500/3200 (LPG)
Trvalý výkon [W]5000
Otáčky [ot/min]3600
Objem palivové nádrže [l]5,7
Objem olejové nádrže [l]0,45
PalivoNATURAL 95
Zásuvka2x230V/16A, 2xUSB
Stejnosměrný výstup12V 8,3A